Velika pobjeda protiv Borca!

Košarkaški klub Sutjeska savladao je danas ekipu Borca 75:74 u 11. kolu NLB ABA2 lige.

Sutjeska je u posljednjoj sekundi došla do pobjede, a koš vrijedan trijumfa postigao je Vladimir Tomašević!

Sutjeska je u četvrtu četvrtinu ušla sa 20 poena minusa (64:44), ali je zahvaljujući nevjerovatnoj energiji i odbrani uspjela da dođe do ogromne pobjede. Sjajna odbrana, odličan napad i velika pobjeda na debiju novog trenera Darka Vujačića!

Kako je naša ekipa igrala u posljednjem periodu svjedoči podatak da je Borac tek u posljednem minutu postigao koš iz igre.

Sutjeska je na početku meča vodila 7:4, ali je uslijedila serija Borca 9:0 i vođstvo 13:9. To vođstvo su održavali do samog kraja kada je Tomašević preokrenuo!

Najefikasniji kod Sutjeske bio je Radosav Spasojević sa 20 poena. Vladimir Tomašević je ubacio 19.

Nakon ove utakmice Sutjeska je na skoru od sedam pobjeda i četiri poraza, a u petak (15) igra sa Zlatiborom.