Uspješna sezona za pionire KK Sutjeska!

Uspješna sezona za pionire KK Sutjeska!

Pioniri košarkaškog kluba Sutjeska osvojili su danas drugo mjesto u šampionatu Crne Gore i zaokružili uspješnu sezonu. Dječaci, koje trenira Tomo Miljuš danas su u finalu završnog turnira u Podgorici, na kojem je nastupilo osam

Saopštenje za javnost

Saopštenje za javnost

Košarkaški klub Sutjeska izražava žaljenje zbog prekida utakmice polufinala Prve crnogorske košarkaše lige protiv Budućnosti. Utakmica je počela sjajnom atmosferom, a onda su gostujući navijači "Varvari" upali u teren kroz službeni ulaz. Klub smatra da

Da uz pomoć navijača napravimo pravu košarkašku predstavu

Da uz pomoć navijača napravimo pravu košarkašku predstavu

U prvom polufinalnom meču Prve crnogorske košarkaške lige protiv Budućnosti, Sutjeska je bila ravnopravan rival svih 40 minuta - momci su odigrali odličnu utakmicu, a da su imali malo više sreće, stigli bi i do

Sreće nedostajalo za pobjedu protiv Budućnosti

Sreće nedostajalo za pobjedu protiv Budućnosti

Sutjeska je večeras u Podgorici, u prvom meču polufinala Prve crnogorske košarkaške lige izgubila od Budućnosti 84:77. Ekipa je imala šta da pokaže - Sutjeska je čitav meč bila u egalu, odigrala je dobru utakmicu,

Prethodna Sledeća
Uspješna sezona za pionire KK Sutjeska!

Uspješna sezona za pionire KK Sutjeska!

Pioniri košarkaškog kluba Sutjeska osvojili su danas drugo mjesto u šampionatu Crne Gore i zaokružili uspješnu sezonu. Dječaci, koje trenira Tomo Miljuš danas su u finalu završnog turnira u Podgorici, na kojem je nastupilo osam

Saopštenje za javnost

Saopštenje za javnost

Košarkaški klub Sutjeska izražava žaljenje zbog prekida utakmice polufinala Prve crnogorske košarkaše lige protiv Budućnosti. Utakmica je počela sjajnom atmosferom, a onda su gostujući navijači "Varvari" upali u teren kroz službeni ulaz. Klub smatra da

Da uz pomoć navijača napravimo pravu košarkašku predstavu

Da uz pomoć navijača napravimo pravu košarkašku predstavu

U prvom polufinalnom meču Prve crnogorske košarkaške lige protiv Budućnosti, Sutjeska je bila ravnopravan rival svih 40 minuta - momci su odigrali odličnu utakmicu, a da su imali malo više sreće, stigli bi i do

Sreće nedostajalo za pobjedu protiv Budućnosti

Sreće nedostajalo za pobjedu protiv Budućnosti

Sutjeska je večeras u Podgorici, u prvom meču polufinala Prve crnogorske košarkaške lige izgubila od Budućnosti 84:77. Ekipa je imala šta da pokaže - Sutjeska je čitav meč bila u egalu, odigrala je dobru utakmicu,

MEČEVI NLB ABA2 LIGA

84:89

81:70

NLB ABA2 LIGA - TABELA

#ClubGPWLOverallDiffPoints
1Spartak Office Shoes131121119:99412524
2Vojvodina mts131031031:92610523
3Zlatibor Gold Gondola131031152:102612623
4Široki TT Kabeli13941012:9803222
5MZT Skopje Aerodrom13851088:10177121
6Podgorica13851026:10111521
7Sutjeska Elektroprivreda13671000:1017-1719
8Kansai Helios1367925:933-819
9Borac WWin1367866:873-719
10Pelister-Bitola13581004:1043-3918
11GGD Šenčur1349964:1035-7117
12Cedevita Junior1349985:1059-7417
13Šibenka13211970:1087-11715
14TFT Mozzart Skopje13211912:1053-14115

 

MEČEVI I A MCKL

84:77

I A MCKL - TABELA

PosTeamGPWLPTS
1Podgorica2420444
2Sutjeska Elektroprivreda Nikšić2420444
3Teodo2418642
4Primorje 19452418642
5SC Derby2417741
6Lovćen 194724101434
7KK Kotor24101434
8Milenijum2491533
9Ibar2481632
10Danilovgrad2481632
11Dečić2481632
12Jedinstvo 19502471731
13Pljevlja2432127

 

Prvi tim Sutjeske