Poraz od Vojvodine, kraj sezone u NLB ABA2 ligi

Poraz od Vojvodine, kraj sezone u NLB ABA2 ligi

Sutjeska je večeras, u drugom meču četvrtfinala NLB ABA2 lige izgubila u Novom Sadu od Vojvodine - 81:70. Nakon ove utakmice ekipa je završila sezonu u regionalnom takmičenju. Sutjeska je na početku utakmice napravila seriju

Daćemo sve od sebe da obradujemo naše navijače

Daćemo sve od sebe da obradujemo naše navijače

Prethodne srijede Sutjeska je u sjajnom ambijentu u Nikšiću, u prvom meču četvrtfinala NLB ABA2 lige poražena od Vojvodine (89:84). Publika u Nikšiću ispunila je Sportski centar, oko tri hiljade ljudi je došlo da podrži

Poraz od Vojvodine u sjajnom ambijentu

Poraz od Vojvodine u sjajnom ambijentu

Sutjeska je večeras, u prvom meču četvrtfinala NLB ABA2 lige poražena od Vojvodine 89:84. Meč je odigran u sjajnom ambijentu, ponovo je Sportski bio pun i ovim putem se zahvaljujemo navijačima koji su došli da

Da pokažemo da je atmosfera u Nikšiću na košarkaškim utakmicama sjajna

Da pokažemo da je atmosfera u Nikšiću na košarkaškim utakmicama sjajna

Posljednju utakmicu u Nikšiću u NLB ABA2 ligi Sutjeska je odigrala u martu 2020. godine protiv Dinamika. Nakon toga je, zbog koronavirusa, promijenjen format takmičenja, pa se liga igrala po principu “balona”, što je bilo

Prethodna Sledeća
Poraz od Vojvodine, kraj sezone u NLB ABA2 ligi

Poraz od Vojvodine, kraj sezone u NLB ABA2 ligi

Sutjeska je večeras, u drugom meču četvrtfinala NLB ABA2 lige izgubila u Novom Sadu od Vojvodine - 81:70. Nakon ove utakmice ekipa je završila sezonu u regionalnom takmičenju. Sutjeska je na početku utakmice napravila seriju

Daćemo sve od sebe da obradujemo naše navijače

Daćemo sve od sebe da obradujemo naše navijače

Prethodne srijede Sutjeska je u sjajnom ambijentu u Nikšiću, u prvom meču četvrtfinala NLB ABA2 lige poražena od Vojvodine (89:84). Publika u Nikšiću ispunila je Sportski centar, oko tri hiljade ljudi je došlo da podrži

Poraz od Vojvodine u sjajnom ambijentu

Poraz od Vojvodine u sjajnom ambijentu

Sutjeska je večeras, u prvom meču četvrtfinala NLB ABA2 lige poražena od Vojvodine 89:84. Meč je odigran u sjajnom ambijentu, ponovo je Sportski bio pun i ovim putem se zahvaljujemo navijačima koji su došli da

Da pokažemo da je atmosfera u Nikšiću na košarkaškim utakmicama sjajna

Da pokažemo da je atmosfera u Nikšiću na košarkaškim utakmicama sjajna

Posljednju utakmicu u Nikšiću u NLB ABA2 ligi Sutjeska je odigrala u martu 2020. godine protiv Dinamika. Nakon toga je, zbog koronavirusa, promijenjen format takmičenja, pa se liga igrala po principu “balona”, što je bilo

MEČEVI NLB ABA2 LIGA

84:89

17. 4. 2024.
17:00

NLB ABA2 LIGA - TABELA

#ClubGPWLOverallDiffPoints
1Spartak Office Shoes131121119:99412524
2Vojvodina mts131031031:92610523
3Zlatibor Gold Gondola131031152:102612623
4Široki TT Kabeli13941012:9803222
5MZT Skopje Aerodrom13851088:10177121
6Podgorica13851026:10111521
7Sutjeska Elektroprivreda13671000:1017-1719
8Kansai Helios1367925:933-819
9Borac WWin1367866:873-719
10Pelister-Bitola13581004:1043-3918
11GGD Šenčur1349964:1035-7117
12Cedevita Junior1349985:1059-7417
13Šibenka13211970:1087-11715
14TFT Mozzart Skopje13211912:1053-14115

 

MEČEVI I A MCKL

19. 4. 2024.
18:00

I A MCKL - TABELA

PosTeamGPWLPTS
1Podgorica2016436
2Sutjeska Elektroprivreda Nikšić1917236
3Teodo1915434
4Primorje 19451914533
5SC Derby1711628
6Milenijum1981127
7Dečić2061426
8Danilovgrad1971226
9KK Kotor1971226
10Lovćen 1947178925
11Ibar1951424
12Jedinstvo 19501851323
13Pljevlja1931622

 

Prvi tim Sutjeske