Andrej Vulević ponovo na parketu!

Andrej Vulević ponovo na parketu!

Poslije sedam mjeseci, Andrej Vulević ponovo je na parketu! Nakon povrede prednjih ukrštenih ligamenata, koja ga je na duži vremenski period odvojila od terena, Andrej je prošao kroz dug proces oporavka i večeras se uspješno

Poznat raspored utakmica u ABA 2 Ligi

Poznat raspored utakmica u ABA 2 Ligi

Poznat raspored Sutjeske u ABA 2 ligi! Košarkaši Sutjeske Elektroprivrede saznali su raspored utakmica za novu sezonu ABA 2 lige, u kojoj će se takmičiti protiv ekipa ECE Triglav Kranj, MZT Skopje Aerodrom i Sloboda

Marko Simonović: Napravili smo iskorak i kao organizacija i u takmičarskom smislu

Marko Simonović: Napravili smo iskorak i kao organizacija i u takmičarskom smislu

Iza košarkaškog kluba Sutjeska Elektroprivreda je još jedna sezona. Ekipa je i u Prvoj crnogorskoj košarkaškoj ligi i u ABA2 ligi stigla do polufinala, dok je u Kupu Crne Gore takmičenje završila u četvrtfinalu. Kada

Poraz od SC Derbija na kraju sezone

Poraz od SC Derbija na kraju sezone

Sutjeska Elektroprivreda je večeras u Nikšiću, u drugom meču polufinala Prve crnogorske košarkaške lige, poražena od SC Derbija 97:83. Ekipa je nakon ovog meča završila sezonu. Najefikasniji je bio Balša Živanović sa a 25 poena.

Prethodna Sledeća
Andrej Vulević ponovo na parketu!

Andrej Vulević ponovo na parketu!

Poslije sedam mjeseci, Andrej Vulević ponovo je na parketu! Nakon povrede prednjih ukrštenih ligamenata, koja ga je na duži vremenski period odvojila od terena, Andrej je prošao kroz dug proces oporavka i večeras se uspješno

Poznat raspored utakmica u ABA 2 Ligi

Poznat raspored utakmica u ABA 2 Ligi

Poznat raspored Sutjeske u ABA 2 ligi! Košarkaši Sutjeske Elektroprivrede saznali su raspored utakmica za novu sezonu ABA 2 lige, u kojoj će se takmičiti protiv ekipa ECE Triglav Kranj, MZT Skopje Aerodrom i Sloboda

Marko Simonović: Napravili smo iskorak i kao organizacija i u takmičarskom smislu

Marko Simonović: Napravili smo iskorak i kao organizacija i u takmičarskom smislu

Iza košarkaškog kluba Sutjeska Elektroprivreda je još jedna sezona. Ekipa je i u Prvoj crnogorskoj košarkaškoj ligi i u ABA2 ligi stigla do polufinala, dok je u Kupu Crne Gore takmičenje završila u četvrtfinalu. Kada

Poraz od SC Derbija na kraju sezone

Poraz od SC Derbija na kraju sezone

Sutjeska Elektroprivreda je večeras u Nikšiću, u drugom meču polufinala Prve crnogorske košarkaške lige, poražena od SC Derbija 97:83. Ekipa je nakon ovog meča završila sezonu. Najefikasniji je bio Balša Živanović sa a 25 poena.

MEČEVI ABA2 LIGA

88:93

90:77

ABA2 LIGA - TABELA

#ClubGPWLOverallDiffPoints
1Široki TT Kabeli871759:64911015
2Zlatibor Mozzart862753:6569714
3Sutjeska Elektroprivreda862713:6169714
4Vojvodina mts862673:6254814
5Kansai Helios Domžale862668:6392914
6Sloboda Energoinvest853688:6068213
7TFT Skopje853681:6423913
8Jahorina Pale853719:6972213
9Borac WWIN853625:6141113
10MZT Skopje Aerodrom844656:650612
11Primorje 1945826615:688-7310
12Student m:tel826637:715-7810
13Vršac Meridianbet826639:735-9610
14Mornar-Barsko zlato826586:695-10910
15Podgorica Bemax817582:663-819
16Radnički808657:761-1048

 

MEČEVI I A MCKL

102:84

83:97

I A MCKL - TABELA

posTeamGPWLPTS
1Sutjeska Elektroprivreda Nikšić2621547
2Primorje 19452619745
3Mornar Barsko Zlato2618844
4Lovćen 19472617943
5Jedinstvo 195026151141
6Podgorica Bemax26141240
7KK Kotor26121438
8SC Derby26111537
9Dečić26111537
10Vukovi Zeta26101636
11Danilovgrad26101636
12Teodo26101636
13Ibar2691735
14Ulcinj2652131

 

Prvi tim Sutjeske