Poraz od MZT-a

Sutjeska je danas izgubila od MZT-a 93:64 u drugom meču na „balonu“ NLB ABA2 lige na Zlatiboru.

Sutjeska je nakon današnjeg meča na skoru 2-2, a u nedjelju (12) će igrati protiv Vojvodine.

MZT je u prvoj četvrtini napravio seriju 10:0, poveo 12:4, a nakon toga su Spasojević i Lukić bili precizni za tri poena, pa je ekipa smanjila na 12:10.

Rival je odgovorio sa deset poena u nizu, poveo 22:10, da bi na poluvremenu bilo 49:31.

Sutjeska je dobro otvorila drugo poluvrijeme, poslije serije 9:2 prišla na 51:40, imala priliku da još smanji zaostatak, ali je MZT taj nalet odbio i stigao do pobjede.

Najefikasniji je bio Brejsi sa 15 poena i devet asistencija. Spasojević je imao 14 poena i šest skokova, a Lukić 12 poena.