Вијести, Извјештаји

Велика побједа против Борца!

Кошаркашки клуб Сутјеска савладао је данас екипу Борца 75:74 у 11. колу НЛБ АБА2 лиге.

Сутјеска је у посљедњој секунди дошла до побједе, а кош вриједан тријумфа постигао је Владимир Томашевић!

Сутјеска је у четврту четвртину ушла са 20 поена минуса (64:44), али је захваљујући невјероватној енергији и одбрани успјела да дође до огромне побједе. Сјајна одбрана, одличан напад и велика побједа на дебију новог тренера Дарка Вујачића!

Како је наша екипа играла у посљедњем периоду свједочи податак да је Борац тек у посљеднем минуту постигао кош из игре.

Сутјеска је на почетку меча водила 7:4, али је услиједила серија Борца 9:0 и вођство 13:9. То вођство су одржавали до самог краја када је Томашевић преокренуо!

Најефикаснији код Сутјеске био је Радосав Спасојевић са 20 поена. Владимир Томашевић је убацио 19.

Након ове утакмице Сутјеска је на скору од седам побједа и четири пораза, а у петак (15) игра са Златибором.