Вијести, Извјештаји

Побједа на Цетињу

Кошаркашки клуб Сутјеска је вечерас савладао у гостима Ловћен (79:75) у 2. колу домаћег шампионата.

Ловћен је боље отворио меч, током 1. полувремена био у вођству, али је након 20 минута игре било неријешено – 36:36.

У другом полувремену кошаркашки клуб Сутјеска је био бољи ривал, у другој половини 3. четвртине стигао до предности, која је након 30 минута износила шест поена – 62:56.

Сутјеска предност до краја није испуштала и на крају је заслужено славила.

Најефикаснији у тиму Сутјеске био је Владимир Томашевић са 22 поена (5/8 за два, 4/6 за три), пет скокова, што му је донијело 25 индексних поена.

Радосав Спасојевић и Јован Војиновић убацили су по 9 поена. Ади Захирагић, Илија Горановић и Илија Варајић су меч завршили са по осам поена, Радоје Вујошевић је убацио седам, Василије Миловић пет, а Милош Копривица три поена.

У наредном колу кошаркашки клуб Сутјеска дочекује Ибар.