Вијести, Извјештаји

Побједа над Ибром у тијесној завршници

Кошаркашки клуб Сутјеска савладао је вечерас екипу Ибра 76:74 у одложеној утакмици 3. кола домаћег шампионата.

Од почетка утакмице Сутјеска је била у вођству, у првој четвртини дошла до двоцифрене предности, а највећу имала на 3 минута и 30 секунди до краја првог дијела када је једно слободно бацање погодио Василије Миловић – 33:17.

Након тога услиједио је пад у игри, коју је Ибар искористио и серијом 10:0 пришао на шест поена заостатка 33:27.

На полувремену је било 37:31, да би у наставку Сутјеска имала и 17 поена вишка – 63:46 након тројке Спасојевића.

Гости су поново успјели да се врате, имали шут за преокрет у финишу, али је на крају Сутјеска побиједила.

Најефикаснији у екипи Сутјеске био је Милош Копривица са 19 поена (9/11 за два), шест скокова и индексом 24.

Владимир Томашевић је имао 16 поена и седам скокова, док је Радоје Вујошевић убацио 14 поена (7/9 за два).

Кошаркашу Ибра, Василију Кнежевићу желимо брз и успјешан опоравак од повреде.