Вијести, Извјештаји

Побједа над Даниловградом на крају регуларног дијела

Сутјеска је данас у 26. колу Прве црногорске кошаркашке лиге савладала Даниловград – 103:79.

Екипа је регуларни дио завршила са 20 побједа и четири пораза, а у плеј-офу ће играти са Подгорицом.

Гости су на старту направили серију 7:0 и повели 11:7, да би Сутјеска у финишу прве четвртине такође везала седам поена и стигла до вођства – 24:20.

Послије тројке Милоша Јовића екипа је средином друге четвртине имала 12 поена предности (37:25), а на полувријеме отишла са четири поена вишка – 51:47.

У другом полувремену, послије шест везаних поена Милоша Вујовића, Сутјеска је повела 57:47, али је Даниловград након тога преокренуо и повео – 62:61.

Тада је екипа везала пет поена, стигла до нове предности (66:62), коју је одржавaла до краја утакмице.

Милош Вујовић је имао 34 поена. Илија Горановић је имао 16, Максим Вујовић 14, Милош Јовић 13, Радош Вуковић 11, Ђорђе Оташевић осам, а Андреј Вулевић седам поена.