Вијести, Извјештаји

Сутјеска изгубила од Даниловграда

Кошаркашки клуб Сутјеска изгубио је вечерас од Даниловграда 70:62 у 13. колу Прве црногорске лиге.

Након ове утакмице Сутјеска има скор од седам побједа и четири пораза, уз два меча мање.

Почетак утакмице био је тврд, а први поени постигнути су након више од три минута. Екипе су се у том периоду смјењивале у вођству, да би у другoј четвртини Сутјеска стигла до седам поена предности – 26:19. Од тог момента домаћин прави серију 13:3 и на одмор одлази са три поена вишка – 32:29.

У другом полувремену Даниловград је константно био у вођству, у једном тренутку имао и максималних 14 поена предности (70:56) и на крају славио.

Најефикаснији у редовима Сутјеске био је Радосав Спасојевић са 20 поена, осам скокова и индексом 25. Милош Вујовић је убацио 13, а Владимир Томашевић 10 поена.

Код Даниловграда је најбољи био Никола Тончић са 22 поена.

У наредном мечу, Сутјеска у четвртак игра са Ловећном.